Twój ulubiony kolor? -Różowy!

6/19/2017

Kurtka
Zdjęcia z końca maja, a zimno tak bardzo, że potrzebna była grubsza kurtka. Nasza kupiona w sklepie Cubus, na grudniowej wyprzedaży -75%  za 30zł.

Z sukienką ta sama sytuacja, była przeceniona na jakieś 20zł z 80.


Różowo mi

Ten dzień, ta sesja i te kolory dokładnie ukazują, w czym Anielova lubuje się najbardziej. Nie ma szans, by róż poszedł w odstawkę, co mi... kompletnie nie przeszkadza! Wiedziałam, że nadejdzie taki moment, w którym moje wybory zejdą na dalszy plan, dlatego korzystałam, póki mogłam. Chyba już gdzieś o tym wspominałam? ;)

Kurtka, tunika- Cubus
Rajstopy- Lidl
Buty- Mrugała
Chusta- Sh (chyba, nie pamiętam już...)

Zobacz także

4 komentarze

 1. U nas podobnie :) Lilka jak ma wybierać, to wybierze coś co jest różowe:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne fotki!!! I piękny róż, też go lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A której dziewczynki w tym wieku nie jest to ulubiony kolor :)? Ale szczerze w mojej szafie jest go też coraz więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Już tak się przyjęło, że dla dziewczynek jest kolor różowy, a chłopcom przypisany jest niebieski. W sumie jak widzę małe kobietki w pastelowym, pudrowym czy brudnym różu to zawsze wyglądają przepięknie i genialnie, a jeszcze jak są to sukienki dla dziewczynek to już w ogóle magia! Po prostu świetne! Znam dziewczyny, które do tej pory uwielbiają róż jako dodatek do swoich stylizacji lub główny kolor w ich outficie :D ale kto co lubi! Może się okazać, że kiedyś będzie lubić inny kolor, a być może i przy różowym zostanie ;) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Podobało Ci się? Chciałabyś coś dodać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad!

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL

INSTAGRAM