Lubisz spełniać marzenia?

2/06/2017

Blog o modzie dzieciecej_Modna dziewczynka blog

Taras widokowy Okęcie

W tym roku pogoda nam nie dopisała i na tarasie widokowym w Warszawie na lotnisku Okęcie wytrzymaliśmy kilkanaście minut. Strasznie wiało, widoczność była tragiczna, ledwie widzieliśmy samoloty na płycie ( i to tylko chwilami). Warunki atmosferyczne były praktycznie identyczne jak podczas naszego niespodziewanego wyjazdu w góry dwa lata temu, gdy przez 3 dni nie zobaczyliśmy nawet Giewontu.

Moda dziecięca za grosze_lotnisko warszawa

rodzinne wycieczki_jedynaczka

Pierwszy raz

Anielova samoloty pierwszy raz zobaczyła w zeszłym roku,  na szczęście widoczność była tego dnia idealna. Później co jakiś czas zatrzymywaliśmy się w Gdańsku Rębiechowie, by Aniela mogła obserwować startujące i lądujące samoloty. Za każdym razem mówiła, że też chce lecieć do słońca i chmur, lecz ja przymykałam na to oko, pamiętając jak źle się czułam podczas lotu na wycieczkę poślubną. W sumie do dziś nie wiem, czy złe samopoczucie miałam zawdzięczać podróży czy trzeciemu tygodniowi ciąży, w który właśnie wchodziłam ;) 
zdjecia samolotow_wystawa zdjec samolotow

Szary plaszczyk zara_welna plaszcz_zara kids komin

Zabukowane bilety

Jakieś dwa tygodnie po naszej wycieczce do Warszawy, gdy niczego nieświadoma piłam u koleżanki herbatę, zobaczyłam tylko scereen maila... Domyślacie się czego?
Tak, Anielovy Tata wpadł na pomysł, by spełnić marzenie Anieli i kupił 3 bilety na kilkudziesięciominutowy lot. Byłam w totalnym szoku, bo naprawdę - nigdy, przenigdy- nie wpadłabym na takie coś :D  Cena była atrakcyjna, no i przekonamy się, jak nasza trzylatka zniesie lot. Choć w sumie powinnam bardziej martwić się o siebie i o to, czy znowu nie będę mogła patrzeć w okno, a jedynym możliwym ruchem będzie mruganie powiekami. 
wycieczka z dzieckiem

modna dziewczynka_tanio i ladnie_tanie zakupy

Wełniany płaszczyk Zara

Siwy płaszczyk jest dobrze skrojony, w składzie ma 60% wełny (tegoroczne, zima 2015/16 mają tylko 40%), kaptur dobrze osłania. Nie jest za krótki i nie wisi w ramionach, jak niektóre zarowe kroje. Dla mnie idealne dopełnienie dziecięcej garderoby, kurtek puchowych i narciarskich kombinezonów. Wbrew pozorom nosimy go bardzo często- do przedszkola, na zakupy i wyjazdy, właściwie tylko na sanki staram się zakładać kurtki. 129zł z 220zł.

Dwustronny komin to także zakup z zeszłego roku, coś ok.17zł z 60.

Buty to taki łup trochę pod wpływem impulsu, ponieważ miałam do wykorzystania bon z uwzględnionej latem reklamacji, który tracił swoją ważność. Wybrałam więc jedyne, które jako tako wyglądały i zapłaciłam 55zł ze 100.
second hand lowy
Płaszcz, komin- Zara
Czapka- H&M
Buty- CCC

Zobacz także

1 komentarze

  1. Moje chłopaki też lecieli to znaczy Mateuszek leciał a Aruś był wtedy w brzuszku :P lecieliśmy do siostry męża do Londynu może w tym roku znów polecimy byłoby fajnie :D trójce zobaczyć w samolocie :D

    OdpowiedzUsuń

Podobało Ci się? Chciałabyś coś dodać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad!

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL

INSTAGRAM