Wyprzedaż -75% w sklepie Cubus

1/24/2017

czerwona sukienka cubus_aniela_moda dla dziewczynki blog

Hotel

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność spędzić weekend w hotelu DeSilva. Choć pogoda nie sprzyjała spacerowaniu po Warszawie, a i czas był dość ograniczony nie mogliśmy odpuścić takiego wyjazdu. Po obejrzeniu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" koniecznie chcieliśmy odwiedzić Mokotów i spojrzeć na niego z innej strony :D
swiateczna sukienka dla dziewczynki_blog o modzie dzieciecej

Sukienka Cubus -75%

Sukienka, którą Anielova ma na sobie kupiłam na wyprzedaży -75% w Cubusie tuż po Bożym Narodzeniu. Kosztowała 20zł przeceniona z 80. Zauroczył mnie jej krój. Jest wygodna, może trochę świąteczna, bo kolor i te gwiazdki, ale do wiosny będzie już przecież za mała ;) Były jeszcze siwe (będziemy ją miały w większym rozmiarze). Jeśli chodzi o materiał, to średnio co kilka prań muszę używać maszynki do 'golenia' powstałych kulek, ponieważ wygląda fatalnie.
rodzinny wyjazd do hotelu_jak tanio kupowac ubrania

Drugą sukienkę, którą kupiłam w Cubusie widzieliście w tym poście. Wydałam wtedy kilkaset złotych, więc możecie sobie wyobrazić ile tych rzeczy było. Zawsze znajdując takie ogromne wyprzedaże wydaję sporo pieniędzy kompletując garderobę na kolejne pół roku. Później dokupuję tylko to, co naprawdę konieczne lub -uwaga, uwaga- jeśli znajdę jakąś wolną gotówkę i perełkę, którą po prostu muszę mieć i podziwiać na Anielowej ;)
pokrojone warzywa_sniadanie w hotelu

rodzinne obiady_restauracja przyjazna dzieciom

czerwona sukienka na swieta_sukienka w gwiazdki

Sukienka- Cubus
Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Zobacz także

0 komentarze

Podobało Ci się? Chciałabyś coś dodać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad!

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL

INSTAGRAM