Liebster Blog Award

9/03/2015

libster blog award_pytania do mnie blog

Nominację dostałam najpierw od Renaty z Lilannn.pl 
(na jej pytania odpowiem jako pierwsze),
a dwa dni później od Kasi z Wężowy-Pamiętnik.pl

Dziękuję Wam dziewczyny za pamięć o mnie, to jest meeega miłe! :)

Co to w ogóle jest?
Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował. Czyli jest to taka zabawa między blogerami, dzięki której możemy się czegoś ciekawego dowiedzieć o innym blogerze, jak również poznać nowych blogerów.

1.Co Cię skusiło do założenia bloga? -Chyba nadmiar wolnego czasu na macierzyńskim;)

2. Kto Cię inspiruje w życiu? -Nigdy nie miałam nawet żadnego idola, a co dopiero mówić o inspiracji. W sumie mogłabym czerpać inspiracje od osób szczerych i odważnych. Po prostu.

3. Czy jest coś, co byś zmieniła w swoim życiu gdybyś mogła cofnąć czas? -Tak!

4. Szalona rzecz, którą chciałabyś zrobić? - Chciałabym zachłysnąć się wolnością! Pojechać na Woodstock (tak, dla mnie to jest szalone, bo zawsze byłam na NIE)- tańczyć i drzeć się całą noc :D 

5.Jakie wartości w życiu cenisz najbardziej? -Miłość. Taką, której nie trzeba pokazywać, ją czuć w powietrzu.

6. Praca marzenie to... -Wciąż szukam. Może własny sklep z obuwiem dziecięcym, z nieprzeciętnymi akcesoriami dla dzieci, jakaś marka własna? Nie wykonywanie, a rozprowadzanie.

7. Gdyby ktoś dał Ci di ręki milion złotych, co byś zrobiła? -Nic takiego. Jedyne co bym wprowadziła to codzienne życie rodzinne (rodzice pracujący po 8h dziennie na jedną zmianę). Urządziłabym mieszkanie i kupiłabym samochód z klimatyzacją. No dobra jeszcze jedno- kupowałabym Anieli co tylko mi się spodoba nie zważając na cenę i markę! :D

8. Czy w Twoim życiu wydarzyło się coś, co zmieniło Twój światopogląd? -Tak, półtora roku temu.

9. Które określenie pasuje do Ciebie bardziej: romantyczna czy rozważna? Uzasadnij :) -Rozważna! Gdybym była romantyczna niosłoby mnie serce i zdecydowanie bardziej bym cierpiała ;)

10.Czy jest coś, co chciałabyś w sobie zmienić? - Dużo tego, ale po co pisać? Jeszcze inni zauważą, że ja naprawdę mam wady! :D

11. Co Cię denerwuje u innych ludzi? -Narzucanie własnego zdania.


Pytania od Kasi:
1. Skąd wziął się pomysł z blogowaniem? -Chęć wyjścia 'do świata'.

2. Co najbardziej zaskoczyło Cię w blogowaniu?- To, jak szybko można rozpoznać bratnią duszę wyłącznie po czytaniu tekstów! To jest dla mnie niesamowite!  Czasem po jednym komentarzu, czy konkretnym wpisie czujesz, że znasz tą osobę od lat.

3. Co sprawia Tobie największą frajdę w blogowaniu? -Czytanie codzienności innych Mam oraz wiadomości prywatne lub komentarze "Dziękuję, że to napisałaś... Czuję się lepiej" . No zawsze dostaję skrzydeł po przeczytaniu!!! 

4. Jak reagujesz na złośliwe komentarze bądź hejty? - Jestem tak mało znaną 'blogerką' (to słowo do mnie pasuje jak nie wiem, osioł do psa, czyli wcale- dla ścisłości), więc nie zaznałam jeszcze hejtu.

5. Jak godzisz pracę nad blogiem z resztą obowiązków? -Jak się chce, to się da! A ja chcę.

6. Twoje największe marzenie? -Będę kiedyś jednostajna i prostolinijna.

7. Za 2 lata - w jakim miejscu chciałabyś się znaleźć odnośnie bloga i blogowania? -Nie mam strategii, ani biznesplanu. Po prostu chciałabym jeszcze pisać.

8. Ile godzin dziennie poświęcasz swojemu blogowi? -Dużo, bardzo dużo. Godzinę, dwie? Zależy co robię i ile czasu ucieka bezproduktywnie. 

9. Twoja ukochana książka ? :) -Na chwilę obecną (macierzyństwo) chyba "Francuskie wychowanie". Jeżeli komuś uda się tak ułożyć niemowlaka to gratuluję, ja byłam zbyt słaba. Wg tej książki dzieci kilkumiesięczne normalnie powinny przesypiać całe noce, kilkulatki nie wchodzić do sypialni rodziców i milion innych pięknych rad, których nie potrafiłam wdrożyć.

10. Co chciałabyś zmienić w swoim życiu? -Przede wszystkim ruszyć z miejsca.

11. A czego nie zmieniłabyś za żadne skarby świata? -Kreatywności (chciałabym jej jeszcze o tonę więcej).

To chyba na tyle :)
Może nieco popsuję zabawę, bo dalej nikogo nie nominuję.
Za to lecę robić dekoracje na 2 urodziny Anielki, które są już za kilka dni! 


Zobacz także

6 komentarze

 1. ja też planowałam Cie nominować , ale stwierdziłam, że skoro zrobiła to Lilannn to już nie będę ;) Fajnie się czytało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam Cię nominować :) no dobra odpuszczę :) urodzinki ważniejsze :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też wciąż szukam pracy "marzenie" oby w końcu udało się nam znaleźć to coś:) Popatrz ile byś miała nominacji teraz :D No a teraz zmykaj do szykowania imprezy, bo wiem że to nie lada wyzwanie, zwłaszcza imprezy dla dziecka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś pasuje jak osioł do psa :)))) Zapamiętam sobie, świetne :) No i ten sklep z obuwiem dziecięcym- będę do Ciebie przyjeżdżać na zakupy mimo tylu kilometrów, trzymam kciuki za Twoje marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię tego typu akcje. :) Tym bardziej jeśli, zanim przeczytam takie zestawienie, jakiś czas czytam bloga i już znam trochę jego właścicielkę. ;)

  OdpowiedzUsuń

Podobało Ci się? Chciałabyś coś dodać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad!

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL

INSTAGRAM