Google AdSense, Google Analytics, Goggle AdWords czyli tajniki bloggera.

3/12/2015

tania moda dziecieca_moda dziecieca blog_blog o taniej modzie dzieciecej_modna dziewczynka

Od jakiegoś czasu zgłębiam wiedzę na temat blogowania. Wiem, że samo pisanie nie jest wystarczające, a blogger musi zająć się też tym, czego czytelnik nie widzi.
Zatem pytam: JAK? Ani nie jestem mistrzem w internetach, ani nie mam nikogo, kto by mi to rozjaśnił, nie chcę też wydawać pieniędzy na reklamy. Chyba własnie zrobiłam podstawowy błąd, mianowicie przyznałam się publicznie do swojej niewiedzy. No to jak działać? Czy można zaufać stwierdzeniu, że dobry tekst sam się obroni? 
Czytam wpisy na te tematy, oglądam instruktarze na yt, część rzeczy już poprawiłam, część jestem w trakcie zmieniania/ przystosowywania i im więcej robię tym bardziej widzę, ile pracy jeszcze przede mną. 

Wy oglądacie jeden wpis na dwa dni, ja natomiast pracuję nad tym blogiem kilka ładnych godzin dziennie. Jeżeli jest tu jakaś dobra duszyczka, która chciałaby pobawić się ze mną i rozjaśnić mi ten cały blogowy wszechświat to będę wdzięczna za kontakt;)

Ucząc się o tych wszystkich GOOGLE i pracy blogera, w ciągu ostatnich kilku dni znalazłam masę interesujących mnie blogów, o których wcześniej nie miałam pojęcia, zobaczyłam setki świetnie ubranych dzieci i kilkadziesiąt genialnych wpisów. Warto uczyć się, gdy po drodze spotykam takie kwiatki :)

Tymczasem oprócz bloga mam też mieszkanie do ogarnięcia, zakupy do zrobienia, dziecię, które właśnie wstało, męża, który zaraz wróci głodny po pracy ;) i realne życie towarzyskie, które na macierzyńskim rozkwitło jak nigdy wcześniej!

Jeżeli chcecie być z nami na bieżąco zapraszam na naszego Instagrama 
i Fp Anielowa
tania moda dziecieca_moda dziecieca blog_blog o taniej modzie dzieciecej_modna dziewczynkatania moda dziecieca_moda dziecieca blog_blog o taniej modzie dzieciecej_modna dziewczynka

Stylówka kosztem niewielkim :)
Sweterek H&M- w spadku po Anielowych ciotkach
Bluzeczka Zara- używana 13zł
Spodenki w spadku- do oddania jak wyrośnie :)
Butki Chupeta Paris- używane 50zł
= 63zł ! :)


Zobacz także

4 komentarze

 1. Super, tak wiosennie w domu u Was :-)
  Żeby tylko na dworze jeszczę tak było...
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze z miesiąc i mam nadzieje wyjdziemy tak na dwór :) no, może z kamizelka tylko :) pozdrawiam!

   Usuń
 2. no, od razu lepiej ;) jak mi smutno na widok tych butów :(

  OdpowiedzUsuń

Podobało Ci się? Chciałabyś coś dodać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad!

OBSERWUJ PRZEZ E-MAIL

INSTAGRAM